By airi on 2023-11-23

Nordic Aviation Group tervitab uusi juhatuse liikmeid

Alates tänasest, 23. novembrist,  asuvad Tony Mackenzie ja Gabriel Rusu ametisse Nordic Aviation Groupi (NAG) juhatuse liikmetena. Tony Mackenzie töötab ettevõtte juhtkonnas operatsioonide juhina ning Gabriel Rusu alustab ettevõttes tööd finantsjuhi positsioonil.

Nordic Aviation Groupi tegevjuht Remco Althuis tõdes, et tal on rõõm tervitada Tony ja Gabrieli NAG-i juhatuses: “Tony toob endaga kaasa pikaaegse ja laialdase kogemuse ning Gabriel on oma ala kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud ekspert. Olen veendunud, et nad toovad meie ettevõtte arengusse väärika panuse.”

Tony Mackenziel on enam kui 40-aastane kogemus lennundussektoris, kus ta on end tõestanud nii operatiivsetes kui ka strateegilistes rollides. Gabriel Rusu alates sügisest 2023 töötanud tihedas koostöös NAG-i tänase juhtkonnaga, arendades ettevõtte äriplaani. Gabriel Rusul on 27-aastane laiaulatuslik kogemus finantsjuhtimises ja ärimudelite loomises Lähis-Idas, Põhja-Ameerikas ja Euroopas, mis teeb temast väärtusliku liikme NAG-i juhtkonnas.

“Mul on hea meel liituda Nordic Aviation Groupiga ja aidata kaasa ettevõtte pikaajaliste eesmärkide saavutamisele. Usun, et suudame jätkata ettevõtte lugu, pakkudes meie klientidele vaid parimat võimalikku operatiivteenust,” kommenteeris Tony Mackenzie.

Gabriel Rusu lisas: “On au alustada tööd Nordic Aviation Groupi finantsjuhina. Ootan põnevusega koostööd meeskonnaga, et saavutada meie finantseesmärgid ja toetada ettevõtte arengut ja stabiliseerimist. Üheskoos sünnib ajalugu.”

Nordic Aviation Group AS on Eesti Vabariigile kuuluv lennuettevõtja kontsern, mis opereerib kahe kaubamärgi, XFLY ja NORDICA, all. Mõlemad kaubamärgid on saanud IOSA sertifikaadi ja opereerivad vastavalt üheksa ATR72-600 ja üheksa CRJ900 ning nelja A320 lennukiga, pakkudes 70-180 istekohta. Kontsern on vastutustundlik tööandja enam kui 700 töötajale, kes esindavad enam kui 30 rahvust üle Euroopa.