Me lendame teistele lennufirmadele.

Oleme juhtiv lennuteenuste pakkuja Euroopa kommertslennufirmadele.

Vaata lähemalt (eng)

Meie koostööpartnerid

LUBAME

Oleme võimelised vähendama lennuoperatsioonide kulusid 30 – 40%.

Xfly meeskond on spetsialiseerunud just regionaallendude opereerimisele ja meie kuluefektiivsus aitab suurtel lennufirmadel oma konkurentsivõimet märkimisväärselt tõsta. Kokkuhoid ühe lennuki kohta võib ulatuda kuni 3 miljoni euroni.

Esmane kasu suurtele kommertslennufirmadele

Regionaalsete lennuoperatsioonide sisseostmine koostööpartnerilt parandab märkimisväärselt suurte lennufirmade efektiivsust antud lennuliikluse segmendis. Lennuoperatsioonide läbiviimine muutub ettevõttele lihtsamaks, oluliselt paindlikumaks ja kuluefektiivsemaks.

Suurem tootlikkus

Madalamad kulud

Suurem paindlikkus

Viimase 4 aastaga oleme suutnud üles ehitada läbi aegade Eesti suurima lennuettevõtte aidates samal ajal teisi lennufirmasid oma teenustega. Koos oma partneritega oleme oluline lüli Eesti ühendamisel välismaailmaga.

16 lennukit

Lennukipark 2022 a.

110 000 +

Lendu 4 aastaga

85 mln EUR

Käive 2019 aastal

600 inimest

Töötajaid 2019 aastal

ME PAKUME

Xfly lennuteenused on rajatud suurtele kogemustele

Xfly pakub pikaajaliste lepingute korral lennumahtude suurendamise lahendusi, tagades kliendile soovitud teenuse osutamise ja lubatud kvaliteedi.

MEILE ON OLULISED

Meie prioriteedid

Xfly on üles ehitatud partnerluse neljale sambale, et mõlemad osapooled saaksid koostööst suurimat kasu.

tootlikkus

fookus

paindlikkus

mastaap

Partnerid meist

Mida meie koostööpartnerid meist räägivad

“Oleme valinud Xfly üheks oma pikaajaliseks strateegiliseks partneriks SASi regionaallendude teostamisel, kuna Xfly suudab kohaneda SASi ohutuse, täpsuse, regulaarsuse ja teenuse kontseptsiooni nõuetega. Xfly omab professionaalset kompetentsi ja vastab meie vajadustele.”

Mikael Wångdahl

SASi VP | Scandinavian Airlines

“Meie koostöö Xflyga algas 2016. aasta lõpus. Ühe Euroopa juhtiva, regionaalsete lennuteenuste pakkujana on Xfly aastate jooksul olnud LOT-ile usaldusväärne partner, viies läbi üle 63 600 lennuoperatsiooni meie nimel. Oleme väga rahul Xfly professionaalsuse ja paindlikkusega, mida nad meile pakuvad.”

Juhtkond

Polish Airlines LOT

“Nordica ja Xfly koostöö on nüüdseks kestnud juba üle viie aasta. Ainult tänu suurepärasele koostööle ja äärmiselt pühendunud meeskonnale oleme kogu kontsernina kasvanud läbi ajaloo Eesti suurimaks lennuettevõtteks. Pühendumus, professionaalsus, muutustega kohanemine, otsustuskindlus ja koostöövõime on vaid vähesed märksõnad, mis on võimaldanud meil koos liikuda ühise eesmärgi poole. Nordic Aviation Groupi juhatuse esimehena olen äärmiselt uhke ja õnnelik Xfly harukordselt kiire ja tubli arengu eest.”

Erki Urva

Juhatuse esimees | Nordic Aviation Group

VÕTA ÜHENDUST

Kontakteeru meiega juba täna!