Job shadowing at Xfly allows young people eavesdrop on what it sounds like and feels like to be a pilot, cabin crew, technitian or hold another position in an airline.

Piloodivarjuna saad jälgida kogenud pilootide tööd terve päeva!

Töövarjupäev lennufirma Xfly kokpitis!

Me oleme just see lennufirma, kuhu võib tulla piloodivarjuks!

Saada meile oma motivatsioonikiri!

Unistad piloodi ametist ja soovid oma esimest kogemust lennuki kokpitis? Me saame sinu unistuse teoks teha! Igal aastal leiab novembri teises pooles aset Xfly Töövarju Päev, mil me lubame kaks kandidaati koos kogenut pilootidega meie edas-tagasi lennu pardale. Lennundusentusiastid on meie lennudusperre sel erilisel päeval soojalt oodatud – otsime konkursi läbinuile võimaluse lennata koos päris pilootidega nende töötoas, kokpitis.

Xfly töövarjupäeva eesmärk on motiveerida andekaid inimesi valima piloodiameti, ning anda neile võimalus jälgida pilootide tööd, esitada neile küsimusi ja saada elu esimene omamoodi töökogemus. Töövarjupäev võimaldab sul saada ülevaade pilootide rollidest ja vastutusest – eriti kaptenite ja esimeste ohvitseride omadest. Meie meeskond soovib olla mentoriks sinu uniste poole püüdlemisel sel sinu jaoks olulisel päeval.

Xfly võtab aastas pardale kaks piloodivarju, ja huvi on igal aastal väga suur. Saada meile oma avaldus, ja meie turundus-, kommunikatsiooni- ja jätkusuutlikkuse meeskond võtab sinuga kaks nädalat enne lendu ühendust. Kandidaatide valimisel pöörame suurt tähelepanu saabunud motivatsioonikirjadele. Kandidatuuri esitamise, ja seega motivatsioonikirja esitamise tähtaeg on 15. oktoober 2023. Soovime tähelepanu juhtida asjaolule, et igal aastal saabub väga suur hulk sooviavaldusi. Kandidaadid on väga erineva tausta ja motivatsiooniga, mistõttu saab määravaks kirjatüki sisu ja eneseväljendusoskus.

Juhime tähelepanu, et töövarjupäeval osalemise eest ei ole ette nähtud töötasu. Samuti ei kaasne piloodivarjudele ettevõtmisega ühinemisel täiendavaid kulusid. Küll aga pakime päeva lõpus noortele kaasa vahva kingikoti.

Vaata videost, kuidas läks töövarjupäeval Kristjanil (13) ja Anna-Marial (16) Tallinn-Stockholm-Tallinn lennul novembris 2022: Järgmine võid olla sina!

Registreerumiseks vajuta nupule ja täida avaldusevorm.

Kids Job Shadowing Pilots