MEIE VISIOON

Euroopa juhtiv regionaalsete lennuteenuste pakkuja

MEIE EESMÄRK

Meie eesmärk on ühendada inimesi ja piirkondi efektiivsete ja jätkusuutlike lendude kaudu.

Soovime olla teie strateegiline koostööpartner Euroopas. See tähendab, et me pakume oma klientidele täisteenust ja lendame teie nimel ning oleme teie brändi nägu. Me ei ole pelgalt teenusepakkuja – oleme osa kogu teie tootmissüsteemist.

Oleme osa kommertslennunduse uuest ajastust ja meie ärikontseptsioon on muutunud meie klientide missiooni lahutamatuks osaks. Teostades lennuoperatsioone oleme pühendunud kliendile antud lubaduste täitmisele ja kanname edasi koostööpartneri brändi väärtuseid ning teenindusstandardit. Kohandume täielikult kliendi brändi visuaalse ja sisulise poolega ning Oleme valmis pidevalt kohanduma kliendi brändi nõudmistega ning meie meeskonda ühendab pühendumus ja kirg oma töö vastu.  

Xfly - Who are we?

NÄHTAMATU BRÄND

Oleme nähtamatu bränd

Xfly kaubamärk on reisijatele nähtamatu, võtame uhkusega enda kanda koostööpartneri brändi väärtused ja visuaalse poole ning esindame seda diskreetselt ning ülima professionaalsusega. Üle 400 kõrgelt kvalifitseeritud ja pühendunud meeskonnaliikme tagavad, et lõppreisija ei tunneta erinevust emafirmast lennates meiega. 

Xfly Promotional Clip: X-Like Superpower

KESKKONNAMÕJU

Me hoolime keskkonnast

Lennundus ja keskkond on ja jäävad lennundustööstuse jaoks läbi aegade suurimaks väljakutseks ning Xfly on pühendunud oma lubaduste täitmisele.

Xfly tegevjuht Jan Palmer on lisaks tegev ERA (Euroopa Regioonide Lennufirmade Assotsiatsioon) presidendina ja ERA on koos kõigi teiste lennundusühingutega võtnud vastu kohustuse täita Euroopa Liidu eesmärk saavutada süsinikuneutraalne lennundus aastaks 2050. Oleme lennuoperaatorina pühendunud keskkonnahoidlikkuse edendamisele ning aitame ellu viia ka meie koostööpartnerite jätkusuutlikkuse eesmärke.  

JUHTKOND

Xfly juhtkond

Annika Talve

Õigusdirektor (CLO)

Eteri Harring

Finantsjuht (CFO)

Anton Õnnik

Kommertsjuht (CCO)

Jan Palmér

Tegevjuht (CEO)

Guy Farnfield

Käitusjuht (COO)

Inese Sitko-Bulle

Ressurside Strateegia Juht

Britt Eklund – Itäinen

Personalidirektor

Getter Ojamaa

Juhatuse assistent

Nõukogu liikmed: Taivo Linnamägi, David O’Brock and Priit Karjus.

Võta meiega ühendust

Kommertsprojektid

Kõigi kommertsprojektidega seotud küsimuste korral võtke meiega ühendust läbi:

Inimressursid

Kõigi personaliga seotud küsimuste korral võtke meiega ühendust läbi:

Press

Ajakirjandusega seotud küsimuste korral võtke meiega ühendust läbi: