By liina.lelmi on 2023-07-28

Xfly osales Baltimaade suurimaks lennundusündmuseks kasvanud Eesti Lennupäevadel

(18. Juuni 2023)

Iga-aastastest Eesti Lennupäevadest on saanud Baltimaade suurim lennundussündmus. Xfly meeskond osales Eesti Lennundusmuuseumi korraldatud suursündmusel seegi kord. Kohale oli tulnud kõiksuguseid lennundushuvilisi – piloodikarjäärist unistajatest igas vanuses ja -taustaga ekspertideni.

Rahvakogunemine toob igal aastal kokku tuhandeid lennundushuvilisi ja eksperte just siia looduskaunisse Tartu vahetus läheduses asuvasse Eesti Lennundusmuuseumisse.

Kohale oli taas tulnud suur rahvahulk, lennundushuvilistele jagati meeneid ja infot. Xfly meeskonnal õnnestus värvata mitmeidki andekaid lennundusspetsialiste.

Just Eesti Lennupäevadel saavad huvilised võimaluse kohtuda ja vestelda päris pilootide ning teiste lennundusspetsialistidega, imetleda vigurlende, ning katsuda oma käega  erinevaid lennumasinaid.

Lennundussektori spetsialistidele on üritus kohaks, kus kõik suured lennufirmad, -operaatorid ja -spetsialistid leiavad mitmeks päevaks ühise keele.Small-talk, värbamisüritused ja lennundusinimeste kohtumised on foon, kus lennundusest kui väärikast tööandjast hea ülevaate saab.

Lisaks on lennupäevade ajal avatud ligipääs Eesti Lennundusmuuseumi püsiekspositsiooni juurde: uudistada saab tsiviil- ja sõjalennukite, helikopterite, amfiiblennukite ja mootorite väljapanekut.  

Taaskord veenduti, et Eesti Lennundusmuuseumil on igas vanuses külastajatele palju pakkuda.

Uurige karjäärivõimalusi Eesti oma lennufirmas Xfly meie karjääriveebist https://jobs.nagroup.ee .

Kohtumiseni Eesti Lennupäevadel 2024!